Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ

#1 2014-06-19 17:19:04

 Ana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-10
Posty: 26
Punktów :   

Park na Żoliborzu Południowym. Zdecyduj, czy powstanie!

Park na Żoliborzu Południowym. Zdecyduj, czy powstanie!

W dniach 20-30 czerwca, czyli już niebawem, odbędzie się głosowanie w ramach żoliborskiego budżetu
partycypacyjnego. Jest to głosowanie, w trakcie którego mieszkańcy sami decydują o przeznaczeniu części budżetu dzielnicy, na realizację projektów wybranych spośród propozycji zgłoszonych przez mieszkańców w zimie. Na Żoliborzu do zagospodarowania jest 685 000 zł, a zgłoszono 43 projekty. Dwa z nich dotyczą powstania publicznych terenów zielonych na terenie i w sąsiedztwie Żoliborza Południowego.

PROJEKT nr 9
Dotyczy rewitalizacji terenów zielonych wzdłuż ulicy Anny German (teren bocznicy kolejowej) w postaci zieleńca linearnego. Szlak stworzy zielony ciąg komunikacyjny między Zatrasiem a Żoliborzem Południowym.

PROJEKT nr 15
Dotyczy rewitalizacji oraz nadania charakteru sportowo-rekreacyjnego zaniedbanemu, zalesionemu skwerowi przed WIML-em na zachód od skrzyżowania ulic Krasińskiego i Przasnyskiej. Przewiduje on renowację istniejącej ścieżki spacerowo-biegowej budowę, oświetlenia, ustawienie koszy na śmieci, wzbogacenie roślinności – innymi słowy zrobienie z zaniedbanego skweru uporządkowanego parku, w którym da się miło spędzić czas czy uprawiać sport, także po zmroku.

JAK GŁOSOWAĆ?
Głosować może każdy, kto mieszka w Warszawie, niezależnie od miejsca zameldowania oraz wieku (dzieci na podstawie upoważnienia od rodziców.)
Głosujemy na maksymalnie 5 projektów zgłoszonych w ramach TYLKO jednej dzielnicy. Każdy głos jest równoważny.
Głosy oddawać można:
 Przez internet www.twojbudzet.um.warszawa.pl
 W Urzędzie Dzielnicy przy pomocy papierowej karty do głosowania
 Listownie - szczegóły na stronie www

UWAGA:
Oddanie kilku głosów różnymi kanałami (nawet na te same projekty) czyni te głosy nieważnymi.
Kartę do głosowania będzie można pobrać ze stron internetowych od 20 czerwca lub w Wydziale Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Dzielnicy, ul. Słowackiego 6/8.
Ponieważ zależy nam, aby Żoliborz Południowy był miejscem, gdzie można wśród zieleni pospacerować lub aktywnie spędzić czas, prosimy o pomoc i zachęcanie sąsiadów, rodzin i znajomych do oddania głosu. Jeśli masz znajomych, rodzinę w innych dzielnicach, którzy nie są zainteresowani swoimi budżetami, prześlij im ten email, ich głos pomoże nam mieć odrobinę publicznej zieleni miedzy naszymi wspólnotami!
Mamy naprawdę dużą szansę wygrać ten konkurs. Projekty są dobre, bo służą praktycznie każdemu (młodym, starszym, rodzinom, aktywnym; mieszkańcom i Żoliborza Południowego i Zatrasia). Dzięki forom internetowym, stronie i fanpage’owi jesteśmy doskonale skomunikowani.

Poświęć 2 minuty i zagłosuj do końca tygodnia na projekty nr 9 i 15! Wygrajmy park dla Żoliborza Południowego!

Więcej informacji na:
www.ZoliborzPoludniowy.pl/budzet

Ostatnio edytowany przez Ana (2014-06-19 17:20:04)

Offline

 

#2 2014-06-20 12:07:16

stonka69

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-07
Posty: 20
Punktów :   

Re: Park na Żoliborzu Południowym. Zdecyduj, czy powstanie!

Uwaga! Aby głos był ważny, należy otworzyć mail z linkiem potwierdzającym. Docierają do nas sygnały, że nie do wszystkich maile dochodzą.
Jeśli nie otrzymacie maila ani do skrzynki, ani do spamu, dajcie proszę znać tutaj i ewentualnie na https://www.facebook.com/budzetpartycypacyjnywarszawa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sperma na ustach mamy www.whitepower88.pun.pl pani szuka pana nr telefonu dolnośląskie czy bez widzenia mozna zostawić ciuchy na bramie szpon beliara gothic2 returning