Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-01-12 09:23:23

Miszel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 1
Punktów :   

Tynki

Witam wszystkich na forum,
Mam pytanie, jak tynki ścienne i sufitowe w waszych mieszkania?
U mnie niestety dramaty, na całej powierzchni nierówności i falowania a w kilku miejscach tynk ewidentnie nie trzyma się ścian. Zgłosiliśmy sprawę do developera i co do nietrzymania tynku to są skłonni to poprawić natomiast, jeżeli chodzi o falowanie i nierówności to zasłaniają się 3 kategorią tynków i twierdzą, że nie muszą poprawiać tych powierzchni.
Czy ktoś z was spotkał się z podobną sytuacją u siebie w mieszkaniu?
Pozdrawiam
Miszel

Offline

 

#2 2012-01-12 15:14:51

Robi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 53
Punktów :   

Re: Tynki

Miszel napisał:

Witam wszystkich na forum,
Mam pytanie, jak tynki ścienne i sufitowe w waszych mieszkania?
U mnie niestety dramaty, na całej powierzchni nierówności i falowania a w kilku miejscach tynk ewidentnie nie trzyma się ścian. Zgłosiliśmy sprawę do developera i co do nietrzymania tynku to są skłonni to poprawić natomiast, jeżeli chodzi o falowanie i nierówności to zasłaniają się 3 kategorią tynków i twierdzą, że nie muszą poprawiać tych powierzchni.
Czy ktoś z was spotkał się z podobną sytuacją u siebie w mieszkaniu?
Pozdrawiam
Miszel

Ja poprawiam wszystkie ściany i sufity. Nie nadają się do bezpośredniego malowania.
Oczywiście z wyłączeniem tych do zabudowy, garderoby etc.

pozdrawiam

Offline

 

#3 2012-01-19 00:15:49

btk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-09
Posty: 12
Punktów :   

Re: Tynki

U mnie to samo. Falowania może nie było ale nierówności były na tyle duże że trzeba było położyć nowe tynki po częściowym usunięciu straych. Nawet zgłaszałem po dniu otwartym pęknięcia i kilka niedoróbek. Dołożono na dziury nową porcję tej najtańszej zaprawy jaką są wykonane tynki i zapaprano farbą. Lepiej byłoby żeby developer i wykonawca zostawili tynki cementowe...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.paganlodz.pun.pl www.magicots.pun.pl www.narutoforumgramy.pun.pl www.mwsz-tir.pun.pl www.superteam.pun.pl