Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-11-28 20:33:44

Yobesomdieki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 2
Punktów :   

Odstąpienie cesji.

Witam wszystkich.

Do tej pory nic nie pisałem ale z zainteresowaniem czytałem poruszane na forum kwestie, ale do rzeczy....

Tak się składa, że planowaliśmy zakup mieszkania, szczególnie i z premedytacją kierując się na tą inwestycję - tym bardziej, że przynajmnije dwoje naszych znajomych też zdecydowało się nabyć tutaj mieszkanie. Tym bardziej ciężko jest nam rezygnować z naszego marzenia....

Może, wziąwszy pod uwagę znajomość inwestycji, ma ktoś z Państwa zainteresowane osoby, które chciałyby nabyć miszkanie w I etapie. Jest to miszkanie nr 60, usytuowane na parterze - wielkość 48,94 m.kw. Jeżeli znajdzie się ktoś zainteresowany - zapraszam do kontaktu.

Z poważaniem.

P.B.

Ostatnio edytowany przez Yobesomdieki (2010-11-28 20:39:45)

Offline

 

#2 2010-11-30 00:37:13

KL13

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-23
Posty: 182
Punktów :   

Re: Odstąpienie cesji.

Moim zdaniem powinieneś najpierw z tym tematem iść do biura dewelopera (chyba że już byłeś)

Jedno mieszkanie w tą czy w tamtą... nie robi pewnie różnicy. Tym bardziej taki (chodliwy) metraż...

Ale akurat tak się składa, że moja koleżanka poszukuje mieszkania o tym metrażu.
Napisz coś więcej o nim. Jaka strona świata? Jak jest rozstawione  itd.
Bo ze strony ZZ nie jestem w stanie tego odczytać.....

Offline

 

#3 2010-11-30 09:47:01

Yobesomdieki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Odstąpienie cesji.

Witam.

Jak już pisałem jest to mieszkanie na parterze, o powierzchni 49 m.kw., jednostronne, kierunek pd-zach. Rozkład: salon z aneksem kuchennym ok. 22 m.kw., obok sypialnia prawie 15 m.kw. z obu wyjście na prawie 5 m. loggię. łazienka prawie 5 m.kw. i ok 7 m. hol.

Zainteresowany osobom mogę podesłać na e-maila plan mieszkania i inne dokumenty, dane.

Z deweloperem nie ma problemu. Wystarczy rozliczyć się pomiędzy osobami cesjodawcy i cesjobiorcy i zawrzeć trójstronną umowę o przeniesieniu cesji praw do zakupu mieszkania.

Mój e-mail: hirokuni@o2.pl

Pozdrawiam.

P.B.

Ostatnio edytowany przez Yobesomdieki (2010-11-30 09:47:40)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twojakonsola.pun.pl www.polskiextremetruck.pun.pl www.resocjalizacja-rzeszow.pun.pl www.stado-wilk.pun.pl www.crazypigs.pun.pl