Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#1 2018-10-10 21:51:02

rozzi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-08-02
Posty: 3
Punktów :   

znalazłam doktora-specjalistę bez kolejki w ramach abonamentu

Lekarz pierwszego kontaktu dał mi skierowanie do szpitala. Czułam pieczenie w klatce piersiowej i często mam zawroty głowy, gdy coś dźwigam. W szpitalu zbagatelizowali skierowanie i kazali mi się udać do kardiologa. Więc się zapisałam. Wizytę będę miała za 6 miesięcy. Czyli jak policzyłam holtera i inne badania będą za rok, albo i dłużej. To tyle na rocznicę 100 lecia odzyskania niepodległości. Ale w końcu w poradniku Zachowajmy Zdrowie znalazłam lekarza-specjalistę, który przyjmuje od ręki, w ramach abonamentu. Abonamentu za Internet. Nazywa się Dr Google. I tak poprawiam sobie humor patrząc jaka ta Europa jest niedobra dla Polaków. W końcu przez trzydzieści lat płaciłam składki na ZUS, zamiast wyjechać jak koleżanki ze studiów.

Offline

 

#2 2022-11-20 07:59:00

sabina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-05-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: znalazłam doktora-specjalistę bez kolejki w ramach abonamentu

No to ok... Ja też uważam, że warto się badać i ogólnie też lubię czytać poradniki, typu https://asm2011.pl/2022/10/czerniak-jak-rozpoznac/ - bo wówczas można się dowiedzieć sporo o chorobach. A  na przykład w tym artykule dowiedziałam się czym charakteryzuje się  czerniak - jakie są jego objawy itd.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.disneyxd.pun.pl www.polskiextremetruck.pun.pl www.twojakonsola.pun.pl www.stado-wilk.pun.pl www.resocjalizacja-rzeszow.pun.pl