Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#1 2016-07-26 20:59:47

Min30

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-07-26
Posty: 24
Punktów :   

Zakup samochodu

Zastanawiam się nad zakupem samochodu, konkretnie będzie to Dacia. Autko zamierzam zakupić w kredycie także tutaj się zastanawiam co warto wybrać. Myślę o wyborze finansowania za pośrednictwem dealera... Jest takie rozwiązanie chociażby tutaj i je już lekko analizowałem http://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/firma . Co sądzicie? Ktokolwiek się na coś takiego decydował?

Jako alternatywa są oczywiście kredyty bankowe.. Gotówkowe czy samochodowe ale jakoś sam nie wiem czy to będzie lepsza opcja. Ktoś ma jakieś doświadczenia?

Offline

#2 2016-08-01 20:05:19

asiaka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 15
Punktów :   

Re: Zakup samochodu

Wiesz, że można negocjować także ceny zakupu samochodów? Spróbować zawsze warto, pomocy w tym zakresie udziela m.in. http://www.negocjator.warszawa.pl - płaci się tylko za rezultat. Nie ma efektu, nie ma kosztów

Offline

#3 2017-03-05 20:38:38

glifc12w

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-03-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zakup samochodu

iorąc kredyt na zakup samochodu trzeba pamiętać, że sama pożyczka nie jest kosztem podatkowym. Do kosztów firma zaliczy natomiast kwoty wynikające z amortyzacji auta oraz zapłacone odsetki. Ale uwaga! Odsetki, które zostaną naliczone do dnia przekazania samochodu do używania, podwyższą jego wartość początkową, która będzie amortyzowana. Późniejsze, czyli zapłacone po dniu przekazania samochodu do używania, zostaną zaliczone do kosztów bezpośrednio.
____________
wypożyczalnia kamperów Warszawa

Offline

#4 2017-03-21 21:28:52

malalaki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-03-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zakup samochodu

Jest to mój drugi nowy samochód dacia Duster. Pierwszy 2 lata i 28.000. Drugi bo spodobało mi się nowe wnętrze i zmiany wyglądu zewnętrznego. Dotychczas na drugim 18.000 km i w obu bez awarii. Trochę się traci na odsprzedaży prawie nowego ale co tam jak można spełnić marzenie.

piękny tort komunijny

Ostatnio edytowany przez malalaki (2017-03-21 21:30:59)

Offline

#5 2017-07-13 14:01:52

abrakadabra

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-05-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zakup samochodu

Podpinam sie do tematu. Zastanawiam sie nad zakupem czegos z marki Renault. Niestety moj aktualny 20 letni Opel niestety daje mi ostro po kieszeni .. co chwile musze z nim chodzic do mechanika na jakies naprawy. Najlepiej byloby go odsprzedac i kupic cos uzywanego ale sporo nowszego. Co ciekawe w ofercie Reanult mozna dostac finansowanie takiego zakupu - http://www.renaultfinansowanie.pl/finan … dy-uzywane Ktory z modeli bedzie najlepszym zakupem pod wzgledem kosztow eksploatacji? Mam w planach takze zamontowac instalacje LPG, takze prosze to tez wziasc pod uwage. Wizualnie najbardziej podoba mi sie Megane, tylko pozostaje kwestia techniczna. Bede wdzieczny za pomoc w wyborze. Pozdrawiam

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskiextremetruck.pun.pl www.twojakonsola.pun.pl www.stado-wilk.pun.pl www.disneyxd.pun.pl www.crazypigs.pun.pl