Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ

#1 2015-01-10 17:28:11

Izaak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-10
Posty: 6
Punktów :   

drzwi otwierane smartfonem

Coraz częściej odpowiedzią na wszystkie problemy jest "to ściągnij sobie aplikację na smartfona' . Niedawno taki tekst usłyszałem w sklepie muzycznym, gdy ktoś chciał kupić stroik do gitary 12-strunowej. Widziałem też aplikację do gry smartfonem w darta.
http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--B0vJMFmE--/18mrlhrf6l1ywjpg.jpg
Telefony stały się naszym trwałym łącznikiem nie tylko z ludźmi, sposobem na rozrywkę, ale i z pieniędzmi. Smartfon stał się kartą płatnicza w sklepie i sposobem na zdobycie biletu w komunikacji miejskiej.
Pewnie teraz będzie czas na zamki do drzwi otwierane smartfonami.
Co prawda teraz te zamki są jeszcze dość drogie http://www.legallais.pl/zamkniecia-elek … omiczne/25, ale to chyba kwestia czasu gdy tradycyjny klucz, pin, czy kartę magnetyczną zastąpi nasz smartfon.
Jeszcze dalej poszli producenci samochodu elektrycznego W BMW i3. Tam zaimplementowano system informatyczny umożliwiający za pomocą smartfona zdalne sterowanie szeregiem funkcji dot. ładowania, ogrzewania/klimatyzacji, statusu auta, nawigacji itp. W sumie po co komputer pokładowy i konsola w samochodzie skoro możemy wszystko mieć w smartfonie

Offline

 

#2 2016-08-16 15:05:48

mariamore

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-08-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: drzwi otwierane smartfonem

Zamek nie wymaga zewnętrznego zasilania, ani zasięgu WiFi. Szyfrowanie transmisji pomiędzy zamkiem i smartfonem gwarantuje bezpieczeństwo i tylko Ty zdecydujesz komu, i na jak długo dajesz klucze...
_______________
ładne grzechotki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
filifionka gothic 3 misja zniszczyć obóz orków www.beyblade.pun.pl nowy serwer tbc www.freehunter.pun.pl