Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2013-04-08 11:50:36

sakluga

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Szkoły na Żoliborzu

Witajcie,
my wprowadzamy się na ZZ niebawem i zaczynam się rozglądać za szkołą podstawową.
Interesują mnie szkoły niepubliczne w niedalekiej okolicy. Mam na myśli szkoły przy Okopowej, Świętojerskej lub STO nr 16. Wydają się nie być zbyt daleko a na Żoliborzu nic w pobliżu nie wpadło mi "w oko" Czy ktoś ma tam dzieci i może podzielić się wrażeniami/opinią?
Z góry dzięki.

Offline

 

#17 2013-04-09 21:28:59

KaMa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-01
Posty: 44
Punktów :   

Re: Szkoły na Żoliborzu

Ja też się trochę rozglądam, ale raczej za publicznymi, biorę pod uwagę np. na Braci Załuskich lub ostatecznie szkołę na Przasnyskiej. Na Świętojerskiej coś się zmieniło, bo jakiś czas temu warunki lokalowe pozostawiały wiele do życzenia? Poza tym na Żoli, to słabo z prywatnymi szkołami, raczej kierunek Bielany, tam trochę tego jest.

Offline

 

#18 2013-11-20 14:56:10

aga&piotr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 20
Punktów :   

Re: Szkoły na Żoliborzu

Chciałabym zapytać, czy ktoś z Sąsiadów ma może dziecko w oddziale przedszkolnym SP nr 92 na Przasnyskiej i zechciałby się podzielić wrażeniami - na forum albo na priv? Jestem tez zainteresowana opiniami o tej szkole niekoniecznie dotyczącymi zerówki - szczególnie opiniami rodziców, których dzieci do niej uczęszczają.
Pozdrawiam
aga

Offline

 

#19 2013-11-21 19:42:42

KaMa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-01
Posty: 44
Punktów :   

Re: Szkoły na Żoliborzu

Co nieco wiem o 92. Nie jest źle, akurat moje dziecko nie chodziło do oddziału przedszkolnego. Jest spory wybór zajęć pozalekcyjnych, szczególnie sportowych, taniec, zuchy, szachy. To co mi się mniej podoba, to ciśnienie na testy i na tzw. konkursy (dawniej olimpiady) nie żeby przymuszali, ale trochę to tak wygląda i jest mile widziane. Nie ma stopni w klasach 0-3, tylko te testy w kółko.....Szkoła  jest dość duża i nie wszyscy mają np. szansę na dostanie się do logopedy. Poprawiły się obiady. RR zaczęła prężnie działać i jest światełko w tunelu na poprawę zaplecza pomocy naukowych. Zobaczymy.... Ogólnie brak dotacji z gminy, nie wiem czy to dotyczy wszystkich szkół na Żoliborzu.

Offline

 

#20 2013-11-22 10:21:56

aga&piotr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 20
Punktów :   

Re: Szkoły na Żoliborzu

Bardzo dziękuję za konkrety. Obserwuję ich stronę www i też zauważyłam postęp w sprawach menu. Te testy to chyba plaga ogólnonarodowa - im więcej testów, tym lepiej dzieci wypadają (a właściwie szkoła wypada) w rankingach Na zerówkę zdecydowałam się jednak w przedszkolu. Pozwolę się podpytać o szczegóły dotyczące SP 92 za rok, jak już będę pewna, że tam wysyłam syna. Jeszcze raz dziękuję.

Offline

 

#21 2014-08-19 11:52:54

jowie

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Szkoły na Żoliborzu

Witam
Będę wdzięczna za świeże informacje na temat szkoły 92. Jakie są Wasze opinie na temat tej placówki? Na forach w internecie są głównie stare wpisy - dosyć niepokojące zresztą... Prześledziłam wątek szkół na naszym forum i z tego co widzę na szkołę przy ul. Braci Załuskich nie ma co liczyć, bo według rejonizacji nasze osiedle należy do SP92. Bardzo proszę Was o opinie i komentarze. Pozdrawiam!

Offline

 

#22 2015-02-26 08:35:48

aga&piotr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 20
Punktów :   

Re: Szkoły na Żoliborzu

Drodzy Sąsiedzi,

czy ktoś planuje zapisać swoje dziecko do pierwszej klasy w SP 92 od września 2015 r.? Ja cały czas się waham i szukam innych zainteresowanych, żeby przedyskutować temat.
Pozdrawiam,
Agnieszka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stado-wilk.pun.pl www.crazypigs.pun.pl www.twojakonsola.pun.pl www.polskiextremetruck.pun.pl www.resocjalizacja-rzeszow.pun.pl