Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#16 2013-03-23 12:12:16

pathos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-04
Posty: 26
Punktów :   -1 

Re: użytkowanie wieczyste

Za 2013 też pokrywa deweloper-oczywiście 11a

Offline

 

#17 2013-07-28 17:20:17

pawel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: użytkowanie wieczyste

Podpisaliśmy niedawno akt notarialny w poleconej przez dewelopera kancelarii na ul. Pańskiej i trzeba przyznać, że Panie z kancelarii były nadzwyczaj niemiłe i nieuprzejme. Trudno uzyskać odpowiedź na jakiekolwiek pytanie a do tego ciągłe wychodzenie i przerywanie spotkania... nie mówiąc już o zaoferowaniu szklanki wody w upalny dzień. Sam akt dano nam w zwykłej koszulce foliowej... szkoda słów. Wiemy że to tylko formalność ale trudno zaakceptować brak szacunku dla klienta i taką obsługę za w spore wynagrodzenie.

Offline

 

#18 2013-10-07 23:28:39

zielony84

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: użytkowanie wieczyste

ja też podpisywałem umowę przedwstępną na Pańskiej i miałem mieszane uczucia odnośnie stosunku ceny do jakości.
mam porównanie, bo umowę ostateczną podpisałem już w innej kancelarii przy ulicy Złotej 73 w Warszawie. mogę ją z czystym sumieniem polecić , zwłaszcza, że zaoferowana stawka za sporządzenie aktu notarialnego była dużo niższa niż oferta z kancelarii od dewelopera.
gdyby ktoś był zainteresowany, poniżej dane kontaktowe do pracownika kancelarii, z którym się kontaktowałem: tel. 791 733 236 / jakubkulczycki@gmail.com

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsrh-cup.pun.pl www.tibiacc.pun.pl www.mordownia-zlocieniec.pun.pl www.bjjszczecin.pun.pl www.shamanword.pun.pl