Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#1 2013-09-12 05:58:06

baton

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-12
Posty: 1
Punktów :   

Które mieszkanie wybrać?

Jestem prawie zdecydowany na zakup (na razie rezerwację) mieszkania na osiedlu Zielony Żoliborz. Rozważam budynek A lub D (C raczej nie, ponieważ wybór mieszkań jest niewielki). Interesuje mnie duże mieszkanie (ponad 80m2). W związku z tym mam kilka pytań do Szanownych forumowiczów.

Które mieszkania (w którym miejscu) w tych budynkach są najkorzystniejsze pod względem usytuowania. Będę decydował się raczej na 6 piętro, ale interesują mnie takie parametry jak: hałas, widok z okna, potencjalna nowa zabudowa za oknem, widok do kuchni sąsiada ;-) , oświetlenie mieszkania, etc. Wybór jest dość spory, zaledwie kilka mieszkań na 6 piętrze jest sprzedanych, więc chciałbym się przyłożyć do decyzji, żeby potem nie żałować... Układy większych mieszkań wydają się bardzo ustawne, dodatkowo 2 balkony... wygląda to bardzo fajnie...

Na koniec rzecz najważniejsza w dzisiejszych czasach jaką jest cena. Jak wygląda cena wyjściowa za m2 w przypadku większego mieszkania? Ile można uzyskać rabatu? Jestem gotów zapłacić maksymalnie 8 000pln za metr kwadratowy, pytanie czy zejdą mi do takiej ceny przy metrażu rzędu 100-120 i 6 piętrze? Uważam że więcej nie warto , ponieważ za niewiele wyższą kwotę jestem w stanie kupić mieszkanie w 19 dzielnicy, a jest ona na pewno budowana w wyższym standardzie i lokalizacyjnie lepiej usytuowana niż Zielony Żoliborz.

Co byście radzili?

Offline

 

#2 2013-09-17 09:56:25

pathos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-04
Posty: 26
Punktów :   -1 

Re: Które mieszkanie wybrać?

19 dzielnica w wyższym standardzie???Te spękane ściany,ruszające się barierki,balkony szerokości 30 cm,klatki schodowe wykończone jak szpitalny korytarz?To lepiej kupuj tam.W naszych slumsach nie warto.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stado-wilk.pun.pl www.crazypigs.pun.pl www.twojakonsola.pun.pl www.polskiextremetruck.pun.pl www.disneyxd.pun.pl