Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#1 2013-01-13 21:44:44

wiewioor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-24
Posty: 18
Punktów :   -1 

Gdzie kupić dobry materac do łóżka

Polecacie szczególnie jakiś sklep z materacami? Wybór jest dość duży a mi zależy na solidnym zakupie, który posłuży na lata i nie odbije się na zdrowiu

Offline

#2 2013-01-14 01:22:31

Mariusz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-21
Posty: 72
Punktów :   

Re: Gdzie kupić dobry materac do łóżka

Udaj się do sklepu rehabilitacyjnego na rogu Al. Jana Pawła II i ul. Nowolipki. Tam znajdziesz dużo trwałych i twardych (a przy tym i znakomitych na bóle kręgosłupa!) materaców-także takich na łoże małżeńskie:)

Offline

#3 2013-01-14 20:01:47

sng

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 19
Punktów :   

Re: Gdzie kupić dobry materac do łóżka

http://www.supersen.pl/    - spory wybór materacy, dobra obsługa

Offline

#4 2013-02-12 23:07:26

Agnieszka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Gdzie kupić dobry materac do łóżka

Polecam wyprawę do sklepu Ikea jakoś do początku marca na dziale z materacami pracuje fizjoterapeuta, pyta o nawyki w spaniu, omawia jaki materac ma jakie właściwości, każe się na kilku położyć na boku i sprawdza czy kręgosłup się prosto układa, etc. Świetna sprawa Do tego wszystkie materace wyglądają porządnie i jest duży wachlarz cenowy. Słyszałam też że w ciągu 90 dni materac można wymienić na inny. Oczywiście dochodzi kwestia transportu, ale to nie jest jakiś duży koszt. Materace są pakowane próżniowo w folię. Mój świeżo kupiony ma dopiero tydzień, na razie jest super

Offline

#5 2013-03-03 13:24:28

wiewioor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-24
Posty: 18
Punktów :   -1 

Re: Gdzie kupić dobry materac do łóżka

Dzięki za porady. Na razie najlepszy okazał się supersen. Jak z nimi się zagada dają fajne upusty! Obok rehabilitacyjnego na Jana Pawła jest jeszcze jedej sklep który sprzedaje materace firmy Selen. Ceny trochę wygórowane, ale obsługa rewelacyjna.

Agnieszka, mówisz o konmkretnej Ikei, czy obojętnie (Targówek czy Janki)?

Ostatnio edytowany przez wiewioor (2013-03-03 13:25:01)

Offline

#6 2013-09-05 20:30:13

Willison

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Gdzie kupić dobry materac do łóżka

Nie nastawiaj się, że jakikolwiek materac posłuży ci 10 czy 15 lat. Do 10 to może i dotrwają, ale to raczej nie będzie zbyt higieniczne. Przez ten czas warto zmienić przynajmniej pokrowiec - także weź pod uwagę, aby był wymienialny, albo kup tańszy materac z nastawieniem zmiany za kilka lat. Ja tak zrobiłem. Ciężko doradzić jaki jest wygodny, bo to kwestia indywidualna. Na pewno zdrowy będzie materac termoelastyczny, ale cenowo jest jak dla mnie nie do zaakceptowania. Najtaniej go znalazłem w sklepie internetowym comfortbe, ale mimo to był on dla mnie za drogi - jednak polecam odwiedzić, ja natomiast jestem fanem kieszeniowych, są stosunkowo tanie i wygodne. Wadą jest waga, ale przecież codziennie go nie nosisz:)

Offline

#7 2014-06-07 12:11:25

dziunia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-07
Posty: 9
Punktów :   

Re: Gdzie kupić dobry materac do łóżka

może w Ysku. Często mają tam promocje

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bushi.pun.pl www.hh-liga.pun.pl www.zreczni.pun.pl www.forumowagrasuperbakugan.pun.pl www.hip-hop-subkultura.pun.pl