Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#1 2012-10-08 18:24:28

kak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-16
Posty: 20
Punktów :   

Oświadczenie dewelopera o wzmiankach w KW ?

Witam, próbuje uzyskać od dewelopera potrzebne mi do kredytu oświadczenie o wzmiankach w 3 dziale KW, napotykam na pewien opór materii w tym względzie, czy ktoś próbował kiedyś takie oświadczenie zdobyć ?

Offline

 

#2 2012-10-08 21:07:18

maf

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 44
Punktów :   

Re: Oświadczenie dewelopera o wzmiankach w KW ?

Witam,

nam developer nie robił żadnych problemów przy wszystkich dokumentach, które bank chciał do kredytu.
Nie pamiętam czy akurat to konkretne oświadczenie było potrzebne, czy też bank KW sobie sam sprawdzał.

Jakie problemy robi? Czy byłeś u nich osobiście?
Przez email czy telefoniczne, to w moim odczuciu trochę się ociągają, a jak się wybierze do Biura osobiście to szybko załatwiają.

W umowie przedwstępnej jest nr KW i możesz sobie ją całą obejrzeć na stronie http://ekw.ms.gov.pl/.

Offline

 

#3 2012-10-09 11:04:10

kak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: Oświadczenie dewelopera o wzmiankach w KW ?

Pisze, dzwonie, wysyłam SMSsy, dzisiaj tam pojadę ...

Co do ekw, to faktycznie można tam sprawdzić aktualną KW dla nieruchomości, ale czasem zdarzają się wzmianki, które zwykle dotyczą roszczeń o wpis do KW na podstawie podpisanych umów deweloperskich, tyle że  nie ma tam dokładnego opisu, i takie oświadczenie czego one dotyczą musze uzyskać od dewelopera

Ostatnio edytowany przez kak (2012-10-09 11:16:57)

Offline

 

#4 2012-10-09 17:35:31

kak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: Oświadczenie dewelopera o wzmiankach w KW ?

pojechałem do biura, i mam to co chciałem

Offline

 

#5 2013-09-17 10:30:16

bzbig

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-17
Posty: 4
Punktów :   

Re: Oświadczenie dewelopera o wzmiankach w KW ?

kak napisał:

Witam, próbuje uzyskać od dewelopera potrzebne mi do kredytu oświadczenie o wzmiankach w 3 dziale KW, napotykam na pewien opór materii w tym względzie, czy ktoś próbował kiedyś takie oświadczenie zdobyć ?

Witam,

z tego co czytałem tu nie powinniśmy mieć z tym problemów.

deweloper.platformaprawa.pl/zamierzasz-wziac-kredyt-hipoteczny-zobacz-czego-mozesz-spodziewac-sie-w-banku/


Pozdrawiam,
Kr

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.disneyxd.pun.pl www.stado-wilk.pun.pl www.polskiextremetruck.pun.pl www.resocjalizacja-rzeszow.pun.pl www.twojakonsola.pun.pl