Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#1 2012-05-02 14:46:48

Qraczek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-02
Posty: 4
Punktów :   

Wspólnota

Drodzy sąsiedzi (nie napiszę "Witam" bo podobno się nie powinno

parafrazując tytuł programu telewizyjnego - "Co z tą wspólnotą"? Pytam głównie dlatego, że od około 3 tygodni członkiem wspólnoty jestem (w końcu akt podpisany), o zebraniach nie słyszałem, natomiast nie tak dawno dowiedziałem się o decyzjach podejmowanych przez zarząd wspólnoty (np. zmiana administratora)

Ciekawe czy będziemy mieli okazję się dowiedzieć, kiedy mieszkańcy będą stanowili większość we wspólnocie. Ma ktoś takie informacje? Dobrze byłoby wiedzieć kiedy będziemy mogli podejmować jakieś decyzje.

Offline

 

#2 2012-08-22 13:58:24

Kicior

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 28
Punktów :   

Re: Wspólnota

Czy ktoś wie coś w powyższym temacie?

Czy będzie zebranie mieszkańców? Kto aktualnie kontroluje Administrację?
Czy zawiąże się Wspólnota Mieszkaniowa wybrana przez mieszkańców?

coś cicho w tym temacie na forum....

Offline

 

#3 2012-09-16 13:19:23

kath

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wspólnota

Wspólnota mieszkaniowa powstaje z mocy prawa z chwilą wyodrębnienia pierwszego lokalu,więc jak były pierwsze akty notarialne,to wspólnota już istnieje.A w razie czego jak deweloper ma większość udziałów,to można przegłosować wszystkie decyzje systemem 1 właściciel- 1 głos,gdy wniosek o taki tryb głosowania zgłosi 20 % właścicieli liczone udziałami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dancingwarszowice.pun.pl www.gwardiagodrykagryffindora.pun.pl www.rolnictwo2009.pun.pl www.primovictoria.pun.pl www.eragondziedzictwo.pun.pl