Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#1 2012-04-26 10:24:32

Domi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-26
Posty: 18
Punktów :   

przeróbki w mieszkaniach

Mam pytanie  czy robiliście jakieś znaczne przeróbki w mieszkaniach? Chodzi mi głównie o przesunięcia aneksu kuchennego i łazienek?

Zrezygnowałam z takich przeróbek przy podpisywaniu umowy przedwstępnej, chcę je wykonać po odbiorze.

Z nieformalnej rozmowy z handlowcem przy podpisaniu umowy dowiedziałam się, że po odbiorze mogę sobie w sumie robić co chcę z mieszkaniem.

Offline

 

#2 2012-04-26 12:20:55

ciehom

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-04
Posty: 50
Punktów :   

Re: przeróbki w mieszkaniach

Ja zdecydowałem się na kilka przeróbek wykonanych przez developera - tam, gdzie potrzebowałem dodać przyłącza do pionów (odpływ pralki i dodatkowy odpływ brodzika). Ścianki na własną rękę - tak jest taniej.

Offline

 

#3 2012-04-26 18:16:44

ryjek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 37
Punktów :   

Re: przeróbki w mieszkaniach

Ja też robiłem sam... ale u mnie to były drobne przesunięcia jeśli chodzi o ściany. Więcej zmian miałem w instalacjach. Nie zlecałem developerowi nie ze względu na koszty, tylko wówczas nie miałem jeszcze takiej koncepcji mieszkania....

Offline

 

#4 2012-04-27 09:21:09

Domi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-26
Posty: 18
Punktów :   

Re: przeróbki w mieszkaniach

Ja właśnie planuję zrobić wszystko sama po odbiorach, a myślę o większych zmianach- zamiana miejscem łazienki i kuchni. Zastanawiam się tylko czy trzeba teraz to konsultować z deweloperem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.telinf.pun.pl www.wanderofshinobi.pun.pl www.narutorpgarena.pun.pl www.starozytnyswiat.pun.pl www.megaman-axess.pun.pl