Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ

#1 2016-01-12 21:19:20

Izaak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-10
Posty: 6
Punktów :   

pomocne w przeprowadzce

Przeprowadzka w stopniowaniu nieszczę¶ć jakie nas mog± spotkać ustępuje jedynie jakiemu¶ monstrualnemu kataklizmowi. Dlatego ponieważ ma to już za sob± chciałbym wam polecić pomysł jaki podsun±ł mi kuzyn z USA. Tam firmy przeprowadzkowe dysponuj± odpowiednimi kartonami na których możemy zapisać co jest w ¶rodku, napisać numer kolejny by potem wystarczyło jedynie przeliczyć kartony, oraz kod przeprowadzki gdyby karton gdzie¶ zagubił się podczas przeprowadzki do której używa się kilka samochodów. Kartony s± odpowiednio przygotowane do różnego rodzaju rzeczy. Niektóre kartony wygl±daj± wręcz jak szafy w których na wieszakach s± garnitury, sukienki, płaszcze. Inne zawieraj± specjalne wypełniacze by nic się w nich nie uszkodziło http://www.rajapack.pl/folia-babelkowa-wypelniacze.html . Dobrze że takie bezpieczne opakowania można teraz dostać w Polsce.

Offline

 

#2 2018-08-29 19:11:29

Min30

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-07-26
Posty: 19
Punktów :   

Re: pomocne w przeprowadzce

Ja własnie zamierzam kupić samochód dostawczy i rozpocz±ć biznes przeprowadzkowy. Ogólnie póki co zwróciłem uwagę na kilka marek. Między innymi Renault - np te https://www.renault.pl/samochody/samoch … awcze.html czy Citroen i VW. Wlasnie jestem w fazie studiowania specyfikacji oraz jazd testowych. Co s±dzicie.. Macie jakie¶ do¶wiadczenia?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
musztra zhp stój od czoła gothic 3 misja zniszczyć obóz orków testy funkcjonalne skala mianowana, liczbowa i liniowa Jaki łańcuch do romet ws 50