Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ

#1 2015-07-15 13:52:10

migotka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-17
Posty: 1
Punktów :   

Żłobek w mieszkaniu w Budynku B.

Witam! Założyłam ten wątek aby dowiedzieć się jakie jest wasze zdanie na ten temat. Jak się okazuje, ktoś otwiera żłobek w naszej klatce. Chcemy powiedzieć stanowcze NIE, ponieważ kupiliśmy mieszkanie w tym budynku nie po to żeby obce osoby kręciły się po naszej klatce, a bezpośrednio pod balkonem biegało kilkanaście małych dzieci. Proszę o Państwa zdanie i pomoc osób, które walczyły z "klubem malucha" w etapie C.
Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2015-09-18 12:16:46

zlobek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-09-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Żłobek w mieszkaniu w Budynku B.

Witam serdecznie,
W odpowiedzi na Pani posta pozwolę sobie opowiedzieć o żłobku. Rozumiem, że mają Państwo obawy o hałas, o osoby z zewnątrz. A więc: żłobek jest tylko i wyłącznie dla osób z osiedla. Opieka zorganizowana jest dla 8 dzoeci podzielonych na 2 grupy. Pracować będziemy od 8 do max 17.30 z czego od 8 rano będzie jedno dziecko. Od 12 będzie już tylko 4. Także po zaadoptowaniu się dzieci nie powinni Państwo nawet zauważyć ich obecności. Absolutnie nie będą organizowane głośne imprezy. W weekendy może pojawimy się podlać trawnik. Rozumiem  obawy. Jednak proszę dać Nam szansę a zobaczą Państwo, że Nasza obecność w żaden sposób nie będzie Państwu przeszkadzała.
Pozdrawiam
Joanna Kijek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
smierc jest pojeciem wzglednym forum ,Gothic 2 returning strumien dusz kod obwodnica leśnicy www.lesnictwo.pun.pl najlepszy bohater fortecak