Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ

#1 2015-07-01 14:48:07

dziunia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-07
Posty: 9
Punktów :   

Ścianka dekoracyjna z kamienia

Witam wszystkich. Wymyśliliśmy z mężem ścianę dekoracyjną z kamienia. Jako że ani on, a tym bardziej ja nie mam na ten temat zielonego pojęcia postanowiłam się poradzić Was. Chodzi o to, że chcemy te płytki nałożyć na ścianę. Czy orientujecie się może jak trzeba taką ścianę wcześniej przygotować? Czy w ogóle można w ten sposób kłaść płytki (czy np. nie odpadną). Dla rozjaśnienia tematu, zależy nam na takim efekcie:
http://img1.forum.leroymerlin.pl/static/galeria,salon-agata-1,725995,cover.jpg
fot. http://forum.leroymerlin.pl/forum/salon,2,96.html
Co prawda u nas ta ściana będzie szersza, zależy nam na tym, by położyć kamień na całej szerokości jednej ze ścian pokoju. Trochę boimy się za to "zabierać" tak bez przygotowania, z drugiej strony jesteśmy zdeterminowani by zrobić to całkowicie samodzielnie (no i oszczędzić przy tym pieniążki - nie ukrywajmy). Wszelkie sugestie, porady praktyczne czy nawet konstruktywna krytyka - mile widziane!

Offline

 

#2 2015-07-10 21:52:50

munek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Ścianka dekoracyjna z kamienia

Podobają mi się te płytki drewnopodobne. One są bardzo praktyczne gdy drzwi wychodzą prosto na taras. Dzięki temu można lepiej utrzymać czystość podłogi, a jednocześnie mieć efekt ciepłej drewnianej podłogi. Poza tym jak się ma ogrzewanie podłogowe to lepiej właśnie położyć płytki z gresu szkliwionego niż panele drewnopodobne które izolują ciepło zachowując je w podłodze, przez to czujniki temperatury wyłączają ogrzewanie przez co nie działa ono prawidłowo.
http://www.kwadroceramika.com/uploads/collections/34/holtzer_polaranz-9_medium.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nowy serwer tbc www.outbreak.pun.pl musztra zhp stój od czoła gothic 3 misja zniszczyć obóz orków Paweł dziemdziela