Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-11-26 22:04:51

ikun

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-26
Posty: 3
Punktów :   

ZBIORCZA ANTENA SATELITARNA W BUDYNKU D (RYDYGIERA 13A)

Jesteśmy zainteresowani wykorzystaniem instalacji anteny zbiorczej i zainstalowaniem anteny satelitarnej w budynku 13A. Są inni chętni? Pozdrawiam Sąsiadów! I.

Offline

 

#2 2014-12-04 20:40:42

3QNPQH

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: ZBIORCZA ANTENA SATELITARNA W BUDYNKU D (RYDYGIERA 13A)

Witam, jestem bardzo zainteresowany zbiorczą anteną satelitarną  na dachu budynku Rydygiera 13 A. A to w   związku z kanałami angielsko, francusko- oraz niemieckojęzycznymi, w tym FREE TO AIR, które byłyby głównym walorem użytkowania takiej anteny. Wydaje się, że najatrakcyjniejszą ofertę daje NC+, ponieważ ich sprzęt  umożliwia odbiór kanałów z 2 satelitów- Hot Birda i z Astry. Inni operatorzy zapewniają odbiór FTA tylko z Hot Birda. Co z grupą inicjatywną? Im nas będzie więcej, tym taniej dla każdego. Kto będzie stroną dla firmy instalującej- grupa lokatorów? Administracja? Są zainteresowani z wiedzą w tych kwestiach? Serdecznie pozdrawiam Zielonożoliborzan. Oby nam się dobrze mieszkało. W.

Offline

 

#3 2014-12-07 23:22:22

asyg

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-06
Posty: 14
Punktów :   

Re: ZBIORCZA ANTENA SATELITARNA W BUDYNKU D (RYDYGIERA 13A)

Doskonały pomysł. Sprzęt powinien być niezależny od operatorów tv płatnej.

Offline

 

#4 2015-01-24 21:52:49

bloomek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: ZBIORCZA ANTENA SATELITARNA W BUDYNKU D (RYDYGIERA 13A)

Ja jestem co prawda z budynku A (nr 13), ale może gdyby było więcej chętnych, to od razu zrobiłoby się na dwóch budynkach? W poprzednim mieszkaniu miałam taką antenę zbiorczą i to się świetnie sprawdza i nie trzeba mieć anteny na balkonie!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.megaman-axess.pun.pl www.wanderofshinobi.pun.pl www.narutorpgarena.pun.pl www.telinf.pun.pl www.starozytnyswiat.pun.pl