Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ

#1 2014-09-16 00:18:39

stonka69

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-07
Posty: 20
Punktów :   

Piknik sąsiedzki na Żoliborzu Południowym w sobotę, 20/09

W sobotę,  20 września, w godzinach 11-15,  zapraszamy Państwa na sąsiedzki piknik, który odbędzie się na skwerze na rogu ulicy Przasnyskiej i Krasińskiego.

Organizatorem jest stowarzyszenie „Nowy Żoliborz”, założone ostatnio przez grupę kilkudziesięciu mieszkańców zaangażowanych w działalność na rzecz mieszkańców nowych osiedli żoliborskich.

Nasz piknik będzie okazją , by poznać swoich sąsiadów, dowiedzieć się o planowanych w okolicy zmianach a także by skorzystać z wielu atrakcji dla dorosłych i dla dzieci, takich jak:
 zabawy sportowe (m.in. trening piłkarski dla dzieci)
 zajęcia plastyczne
 gry planszowe dla dzieci i dorosłych

Na pikniku będą napoje (sfinansowane przez sponsora) oraz foodtruck z jedzeniem, natomiast zachęcamy wszystkich do przyniesienia ciast i  słodyczy. Impreza ma charakter niekomercyjny, innymi słowy im więcej przyniesiemy, tym więcej będziemy mieli potem dla siebie do jedzenia :-)

Zachęcamy też do przyniesienia kocy - ma być ciepło, liczymy, że będzie słonecznie, będzie można miło spędzić czas na trawie.

Patronat nad piknikiem objął Burmistrz dzielnicy Żoliborz, pan Krzysztof Bugla.

Ponadto na pikniku będą przedstawiciele urzędu dzielnicy – będzie można m.in. dopisać się do rejestru wyborców a także pobrać pobrać formularze potrzebne do meldunku.

Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę i zachęcamy do sprawdzania aktualności na wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1494646334107394http://www.zoliborzpoludniowy.pl/wp-content/uploads/2014/09/pik1.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gothic 3 misja zniszczyć obóz orków argumenty należy walczyc ze złem tego świata skala mianowana, liczbowa i liniowa testy funkcjonalne agh geomorfologia