Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2013-11-19 01:22:39

 Ana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-10
Posty: 26
Punktów :   

Re: Film -Mur

Witam,
jeśli chodzi o ilość podpisanych aktów notarialnych - trudno byłoby to ustalić bez informacji od dewelopera lub administracji, ale mieszkań wyodrębnionych (czyli sprzedanych, z założonymi już po akcie notarialnym własnymi księgami wieczystymi) jest 237. Jest też kilka nowych wzmianek o wnioskach w księdze wieczystej budynku, więc wkrótce pewnie wyodrębnią się kolejne mieszkania. Deweloper nie ma już większości udziałów w nieruchomości. A nawet gdyby miał, można byłoby sobie z tym poradzić.
Również nie jestem specjalistką od nieruchomości, ale w podstawowych kwestiach prawnych spróbuję pomóc;)
Także zbierzmy się i zacznijmy wreszcie jako Wspólnota o sobie decydować. Cała reszta, łącznie ze stroną prawną, jest do ogarnięcia;)
Pozdrawiam
Ana

Ostatnio edytowany przez Ana (2013-11-19 02:23:11)

Offline

 

#17 2013-11-19 12:02:35

maf

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 44
Punktów :   

Re: Film -Mur

Witam,

W okolicach mojej klatki (1) notorycznie stoją zaparkowane różne samochody tuż przy wejściu do windy. Rozumiem, że może to się zdarzyć raz na jakiś czas- np coś trzeba wyładować, ale jest samochód który widziałam już kilka razy i nikt z tym nic nie robi.
Ochrona sobie mówi, że można dzwonić na policję, ale to chyba też nic nie daje. Sama byłam świadkiem jak pod blok podjechała policja, twierdząc, że zostali wezwani właśnie do źle zaparkowanego samochodu w garażu podziemnym (faktycznie znowu stał pod klatką 1), a ochrona beztrosko stwierdziła że nic o tym nie wie. To policja sobie pojechała.
Jak dla mnie to lekka przesada wzywać policję w takich sytuacjach, administracja musi mieć jakieś sposoby. Może takie naklejki trudno usuwalne?

Słyszałem ostatnio od znajomych jak u nich na osiedlu rozwiązano problem takiego bezsensownego parkowania. Mianowicie u nich to ochrona montuje blokady na koła, której to zdjęcie później kosztuje chyba 50zł. Niech te pieniądze nawet idą dla tych ochroniarzy, to może wtedy starali by się tropić takich kierowców ;-)

Ostatnio edytowany przez maf (2013-11-19 12:05:11)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twojakonsola.pun.pl www.resocjalizacja-rzeszow.pun.pl www.polskiextremetruck.pun.pl www.disneyxd.pun.pl www.stado-wilk.pun.pl