Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#1 2013-02-26 17:02:07

LP

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-26
Posty: 2
Punktów :   

Niebiezpieczne osiedle

Wczoraj wieczorem zauważyłem w zaparkowanym przy naszym bloku (od strony bloku 11A, na parkingu prostopadłym "pod" klatką 1) samochodzie, którego używam pękniętą- zbitą szybę przednią.

Pęknięcie jest wyraźnie wynikiem uderzenia w jeden punkt. Musiał to zrobić ktoś albo idąc chodnikiem (np. robotnik niosąc coś długiego i ciężkiego) albo przez rzucenie jakimś przedmiotem z okna/balkonu.

Nie jestem w stanie zrozumieć postawy sprawcy, który nie zostawił nawet kartki, ale wciąż mam nadzieję na jego zreflektowanie się.

Chciałem was poprosić po pierwsze o czujność, bo jak widać w naszej okolicy nie jest zbyt bezpiecznie, a po drugie o sprawdzenie: może komuś z waszych znajomych albo ekip budowlanych "zdarzyło się" uderzyć w to auto.

Offline

 

#2 2013-02-26 17:50:47

kawanagila

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-10
Posty: 274
Punktów :   

Re: Niebiezpieczne osiedle

zgłaszałeś to do ochrony? przecież tam jest monitoring, więc można sprawdzić co się stało.

Offline

 

#3 2013-02-26 17:57:40

LP

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Niebiezpieczne osiedle

Widziałem u ochrony gdzie sięga kamera (sięga tam tylko ta umieszczona nad furtką w płocie) - raczej nie zobaczę zbyt dobrze pobliża samochodu.
Może się przejdę jeszcze raz zobaczyć nagrania archiwalne, choć ochrona sugerowała mi że przejrzenie jednego dnia (w niedzielę nie ruszałem auta) potrwa długo.

Offline

 

#4 2013-04-06 20:02:59

ewwae

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 34
Punktów :   

Re: Niebiezpieczne osiedle

A statystycznie bezpieczna dzielnica zadowolonych ludzi

http://dobraulica.pl/kategorie/lewy-brzeg/zoliborz/   

Można tam też zobaczyć mapę kamer monitoringu miejskiego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fantasty-game.pun.pl www.lineage2noobs.pun.pl www.zspjasliska.pun.pl www.ciaza-po-ciaza-obumarla.pun.pl www.gladiatus.pun.pl