Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#1 2012-08-16 14:46:59

kak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-16
Posty: 20
Punktów :   

Porady/ wskazówki

Witam Szanownych, przyszłych sąsiadów,

Mam nadzieję że niedługo (znając życie pewnie gdzieś w okolicach października- listopada) odbiorę klucze do mojego mieszkania w drugim etapie ZŻ. Powoli zaczynam myśleć nad tym co bym chciał przerobić, jak zrobić itp.

I teraz pytanie, korzystając z Waszego doświadczenia w tym temacie, macie jakieś porady co do wykończenia, rzeczy które teraz widzicie że warto było zrobić. Nie pytam tutaj oczywiście o styl wykończenia mieszkania, gusta są wiadomo różne, tylko takie o których deweloper niekoniecznie pomyślał a warto je zrobić ?

np. gdzieś tutaj na forum przeczytałem że w mieszkaniach jest "głośno", że mocno słychać sąsiadów, warto wyciszać sufity, i ściany zewnętrzne ?

Będę wdzięczny za każdą wskazówkę

Offline

 

#2 2012-08-23 13:48:00

kak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: Porady/ wskazówki

Dziękuję Wszystkim za wszystkie cenne porady, sam nie wiem które wybrać do realizacji, tak ich wiele....

Offline

 

#3 2012-08-23 18:46:23

kawanagila

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-10
Posty: 274
Punktów :   

Re: Porady/ wskazówki

kak, wszystko było już tyle razy wałkowane, że na pewno znajdziesz potrzebne info w starych wątkach, polecam.. i pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zspjasliska.pun.pl www.lineage2noobs.pun.pl www.fantasty-game.pun.pl www.heksa.pun.pl www.gladiatus.pun.pl