Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#46 2013-09-04 16:58:31

Psiko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: Wszystkie dzieci sa nasze...

Zaznaczam że sam mam dwoje dzieci.

Oto pytanie:

Czy ochrona może interweniować na palcu zabaw. Wczoraj od godziny 20 do przynajmniej 21.30 na placu zabaw znajdowała się bez opieki szóstaka dzieci. (w obecnej porze roku ciemna noc) Krzyki były takie że trzeba było zamknąć okna. Wyszedłem na balkon i zaobserwowałem ciekawe sceny. Chłopiec wchodził na ławkę z niej na śmietnik a na koniec wspinał się na latarnię. Czy ochrona która była bliżej niż ja nie widziała i nie słyszała co się dzieje? Czy nie powinni sami reagować na takie zachowania. Rozumiem że nie było ciszy nocnej ale latarnia nie służy do wspinania się na nią .

Offline

 

#47 2013-09-04 19:50:38

kak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: Wszystkie dzieci sa nasze...

Sąsiedzi,

własnie była u mnie Pani z mieszkania 140 która jest bezpośrednim sąsiadem przedszkola. Przyniosła mi pismo które kolega Psiko cytuje w Swoim poście.

Z tego co mi przekazała Pani Maria, udało jej się zebrać niespełna 15 podpisów pod pismem do administracji. Jeżeli ktoś jeszcze ma ochotę wesprzeć Panią w rozmowach z administracją, wpisać się na listę przeciwników, Pani Maria zaprasza do siebie:

Maria Żmijewska- Wróbel
mieszkanie 140
tel:504- 010-139

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rolnictwo2009.pun.pl www.eragondziedzictwo.pun.pl www.dancingwarszowice.pun.pl www.vampire-diaries.pun.pl www.gwardiagodrykagryffindora.pun.pl