Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#1 2012-05-24 11:52:32

DECOROOM

Gość

DECOROOM-kompleksowe projekty wykończenia wnętrz

DECOROOM to profesjonaliści, którzy projektowaniem wnętrz zajmują się jak pasją, dbając przy tym o należytą jakość wykonania. Aranżacja wnętrz proponowana przez Decoroom cechuje się elegancją i nowoczesnością.

Firma nie tylko wykonuje kompleksowe projekty wykończenia wnętrz, ale także projekty "pod klucz".

Dzięki wieloletniej obecności na rynku zyskaliśmy bardzo duże doświadczenie, w tym czasie naszej firmie zaufało bardzo wiele osób i to właśnie one są najlepszym wyznacznikiem gwarantowanej przez nas jakości usług.
 
Zapraszamy do nas osobiście, lub prosimy o kontakt telefoniczny.

Decoroom Sp. z o. o.
Al.Jerozolimskie 81 XIII piętro
02-001 Warszawa

Tel. + 48 505 199 094

www.decoroom.eu

#2 2012-05-25 10:43:47

DECOROOM

Gość

Re: DECOROOM-kompleksowe projekty wykończenia wnętrz

Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji !!!

◦Przecena Pakietu Silver z 630zł na 600 zł/m2
◦Przecena Pakietu Gold z 940zł na 890 zł/m2
◦Przecena Pakietu Platinium z 1350zł na 1290 zł/m2

Promocja trwa do końca maja.

#3 2012-11-08 19:50:46

tomeczek

Gość

Re: DECOROOM-kompleksowe projekty wykończenia wnętrz

Jeśli chodzi o Decoroom to ważne jest to , że u nich kompleksowo mozna wszystko zrobić, tzn. i projekt i aranżacje i wykończenie.

#4 2012-12-05 19:33:37

kasia budnik

Gość

Re: DECOROOM-kompleksowe projekty wykończenia wnętrz

tomeczek napisał:

Jeśli chodzi o Decoroom to ważne jest to , że u nich kompleksowo mozna wszystko zrobić, tzn. i projekt i aranżacje i wykończenie.

Zgadza się i co ważne przy korzystaniu z tego typu firm wychodzi na to że suma sumarum to wychodzi taniej niż jakbyśmy się sami z tym bujali.

#5 2012-12-17 10:10:31

dina ryś

Gość

Re: DECOROOM-kompleksowe projekty wykończenia wnętrz

Słuchajcie , a możecie mi powiedzieć ile trwają prace w decoroom, bo potrzebuje kogoś na kogo nie będę musiał jak to bywa w Warszawie czekać miesiącami

#6 2013-01-16 22:38:10

tomeczek

Gość

Re: DECOROOM-kompleksowe projekty wykończenia wnętrz

dina ryś napisał:

Słuchajcie , a możecie mi powiedzieć ile trwają prace w decoroom, bo potrzebuje kogoś na kogo nie będę musiał jak to bywa w Warszawie czekać miesiącami

W zależności od wielkości miaszkania od 6-8 tygodni. Robią szybko bo pracuje dla nich kilkanaście ekip więc sa wydajni, zle przy tym dokładni, także generalnie godni polecenia.

#7 2013-01-31 12:04:42

Niezależny

Gość

Re: DECOROOM-kompleksowe projekty wykończenia wnętrz

[color=green]To komentarz o firmie Decoroom z forum Goldenline.pl /color]
Niestety mam zupelnie odmienna opinie o Decoroom. Wkrotce minie rok od czasu gdy wykonczyli mi mieszkanie i zaczynam rozumiec iz bylo to tylko ladne wykonczenie a niekoniecznie w wymaganej jakosci. Na poczatku rowniez bylem zadowolony zwlaszcza z projektu i wygladu ale........ minelo troche czasu.....prawie rok. Nie wiem gdzie kupuja materialy i skad biora ekipy ale po roku juz mi rece opadaja po kolejnych odkryciach. Wykonali bardzo ladne polki we wnekach w gabinecie i wlasnie z zalem zauwazylem iz wszystkie sa zdeformowane i prawie lamia sie na podporkach. Okazuje sie ze wbrew zapewnieniem nie zostaly zamontowane "tytanowymi" pretami do scian, deski z marnego materialu powyginaly sie we wszystkich plaszczyznach a stopien zwichrowania zauwazylem dopiero gdy cos mi z polki po prostu zsunelo sie. Generalnie calosc do wymiany. Podobnie z szafa w przedpokoju. Byla przeladna, wszyscy znajomi podziwiali. Az tu nagle jedna strona drzwi zaczela skrzypiec a skrzydla drzwiowe osiagnely taki stopien zwichrowania iż w zasadzie mozna reke wlozyc do srodka przy zamknietych drzwiach. Od czasu odbioru mieszkania nie jestem w stanie odczyscic plytek w przedpokoju nawet uzywajac preparatow do czyszczenia resztek kleju i zapraw. NIedawno odkrywlem iz jedna z lamp w salonie (szklana !!!) jest po prostu wykrzywiona. Zastanawiam sie gdzie to kupili. Do tego wanna miala zadraopanie ktore poczatkowo ocenilem jako uszkodzenie montazowe ale bylo tak stare i zszarzałe że doszedlem do wniosku że po prostu był to odpad lub uszkodzony towar ktory mi zamontowali. Bateria prysznicowa (HansGrohe wiec nie tania) była juz naprawian kilkanascie razy !!! w tym dwukrotnie podczas wykonczenie przed odbiorem. Nadal cieknie z niej woda. Podswietlenie sufitu podwieszanego ktoregos dnia zaczelo samo z siebie migac jak zepsuty neon. Tylko znajomosc z elektrykiem sprawiala ze udalo sie cos z tym zrobic. To co uslyszalem od elektryka nie nadaje sie do cytowania. Do tego wszystkiego drobiazgi....zgubili próg od drzwi wejsciowych ktory wraz z uszczelka dostalem od developera, porysowali podloge w garderobie, po wymianie peknietej plytki listwe przyscienna po prostu oparli na scianie, sedes w toalecie odrywa sie od sciany jakby byl niedokrecony.
Dzis moja wyrozumialosc i wytrzymalosc sie wyczerpala i postawnowilem isc do prawnika.

#8 2013-01-31 17:08:21

Xix

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 26
Punktów :   

Re: DECOROOM-kompleksowe projekty wykończenia wnętrz

Musze przyznac ze niezle sie usmialem czytajac posty w tym temacie

Wypowiadaja sie tylko anonimowe konta, właściciele firmy zachwalaja a konkurencja krytykuje, norma

Ja podsumuje, że nie opłaca się korzystac z tego typu firm bo się po prostu przepłaca i to kolosalnie.

Offline

#9 2013-02-14 14:56:01

facecja

Gość

Re: DECOROOM-kompleksowe projekty wykończenia wnętrz

Nie wiem czy się przepłaca, ja robiłam projekt z TeTaTe.eu, ekipę miałam swoją i mam info, że m2 wykończenia z materiałami, na gotowo kosztuje ok. 1000 zł, w przyzwoitym standardzie.

#10 2013-03-29 18:26:38

decoroom

Gość

Re: DECOROOM-kompleksowe projekty wykończenia wnętrz

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pracownicy firmy DecoRoom z Warszawy składają najserdeczniejsze życzenia. Dużo radości, smacznego jajka, mokrego Dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów i udanych aranżacji!

#11 2013-09-06 15:44:11

DOKŁADNY

Gość

Re: DECOROOM-kompleksowe projekty wykończenia wnętrz

Ja jestem rozczarowany.
33 000 zł marzy na projekcie za łączną sumę 75 000 (33 000 marża + 42 000 wykonanie)
Zaznaczam, że na początku dokładnie się zapytałem z czego składa się wynagrodzenia Decoroom (projekt, nadzór + marża z materiałów) finalnie okazał się, że "przycinają" na wszystkim! I to dużo więcej niż próbowali mi wmówić...
Dopóki nie podpisaliśmy umowy, wszytko było ok - na czas, z zaangażowaniem, dobrymi poradami itp.
Po podpisaniu umowy prace drastycznie zwolniły - gotowy projekt, który wystarczyło przenieść na papier (uzgodnione wszystkie szczegóły, wymiary, lokalizacje, techniki, elementy i wyposażenie) wlókł się niemiłosiernie, pogubiona dokumentacja - Sajgon!
Po interwencji i zagrożeniu zerwaniu umową Państwo się "ogarnęli".
Kosztorys - w trakcie negocjacji uzgadnialiśmy poszczególne koszta robocizny i materiałów - Państwo okazali się pomocni. Natomiast przy podpisaniu umowy na wykonanie, w finalnym kosztorysie (nie wiadomo kiedy) poszczególne koszta "skoczyły" o 30-40%.
Ale miałem się nie martwić bo dostanę rabat 4%...
Ogólnie zupełnie nie potrzebne były te zwody, gdyby na początku usłyszał, że "nasza prowizja to 40%" zupełnie inaczej podszedłbym do sprawy i nie MARNOWALIBYŚMY SWOJEGO CZASU!!!!
Acha - projekt i pomiary za które zapłaciłem 5 000 okazały się złe i niezupełne - podwójne koszta poprawek wykonanej pracy - SŁABO

#12 2013-12-22 17:11:58

decoroom

Gość

Re: DECOROOM-kompleksowe projekty wykończenia wnętrz

Jakość i standard naszych prac najlepiej obrazuje ilość rekomendacji od naszych klientów. Ponad 90% pozytywnych opinii! A co do oferty: Tylko do 24 grudnia specjalna promocja cenowa. Zapraszamy do skorzystania ze świątecznej promocji cenowej pakietów Decoroom. Tylko do 24.12.2013 r. oferujemy specjalne ceny pakietów: Pakiet Silver - 600 zł za m2 , Pakiet Gold - 880 zł za m2 , Pakiet Platinium - 1200 zł za m2. Dodatkowo sprzęt AGD w specjalnych cenach z bardzo atrakcyjnymi rabatami. Szczegółowe informacje na naszej stronie.

#13 2014-01-19 00:26:25

xib

Gość

Re: DECOROOM-kompleksowe projekty wykończenia wnętrz

Witam, miałem możliwość korzystania z firmy decoroom  - słowem porażka. Zdecydowanie odradzam

#14 2014-02-27 12:34:35

greela

Gość

Re: DECOROOM-kompleksowe projekty wykończenia wnętrz

Niestety, przyłączam się do niezadowolonych klientów firmy Decoroom. Prace wykończeniowe trwały długo, a i tak poprawek dużo. Na etapie projektu marna pomoc ze strony projektanta. Jak człowiek sam sobie czegoś nie wymyślił to niestety nie uzyskał pomocy ze strony projektanta. Aż szkoda pisać.

#15 2016-01-22 14:30:15

ggrabek

Gość

Re: DECOROOM-kompleksowe projekty wykończenia wnętrz

Byłem na pierwszym spotkaniu w Decoroom i po pierwszym pozytywnym wrażeniu było już tylko gorzej.
Z Panią miło się rozmawiało ustaliliśmy klasę poszczególnych materiałów. Ustaliliśmy również termin (tydzień czasu od spotkania) na kiedy zostanie przygotowany wstępny kosztorys i wizualizacje.
Po tygodniu czasu ani maila, ani telefonu ...
Po dwóch tygodniach Pani zadzwoniła jakby nigdy nic,  że mają kosztorys i zapraszają.
Rozumiem opóźnienia, bo to się zdarza. Ale pokazanie na samym starcie, że klienta ma się całkowicie gdzieś i nie danie nawet znać, że potrzebują paru dodatkowych dni ....
Strach pomyśleć co by było potem przy dalszej robocie - po 2 miesiącach robót by się okazało, że potrzeba jeszcze 6 miesięcy?!? Że zamiast zamawianego prysznica, zamontowali inny "bo tak"?

Odradzam, chyba, że ktoś lubi być traktowany z buta.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eragondziedzictwo.pun.pl www.gwardiagodrykagryffindora.pun.pl www.rolnictwo2009.pun.pl www.dancingwarszowice.pun.pl www.primovictoria.pun.pl