Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-04-04 16:12:06

ciehom

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-04
Posty: 50
Punktów :   

Progi pod drzwiami wejściowymi

Witam użytkowników etapu B,

Mój wykonawca kończąc prace wykończeniowe zwrócił mi uwagę na problem z montażem progu pod drzwi wejściowe.
Chodzi o ten brązowy próg, który każdy z nas otrzymał podczas odbioru mieszkania. Okazało się, że ekipa pracująca w sąsiednim lokalu również nie mogła zainstalować progu.  (próg nie mieści się pod drzwi)

Czy napotkaliście taki problem w swoich lokalach? Jeżeli tak to jak go rozwiązaliście?

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2012-04-04 17:01:37

Kicior

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 28
Punktów :   

Re: Progi pod drzwiami wejściowymi

Witam!
U mnie moj fachowiec bez problemu sobie poradzil.
Nie wiem co dokladnie rozumiesz przez to ze sie nie miesci?
W moim przypadku byl za szeroki i wystarczylo uciac do rozmiaru drzwi :-) Gotowe!

Offline

 

#3 2012-04-04 21:02:05

wit

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: Progi pod drzwiami wejściowymi

Mój wykonawca nie sygnalizował żadnych problemów. O ile się orientuję musiał go przyciąć ale nie była to jakaś skomplikowana operacja.

Offline

 

#4 2012-04-05 14:37:16

ciehom

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-04
Posty: 50
Punktów :   

Re: Progi pod drzwiami wejściowymi

Nie chodzi mi o przycięcie na wymiar w szerokości, ale o odległość między podłogą a drzwiami. OK, skoro u Was weszły to muszę to sprawdzić samodzielnie jeszcze raz

Offline

 

#5 2012-04-12 23:38:18

STRZ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Progi pod drzwiami wejściowymi

Może to kwestia regulacji drzwi. Ten próg ma może ze 2-4 mm wysokości pod drzwiami, a drzwi powinny mieć jakiś minimalny zakres regulacji. U nas też działa bez problemu. No, chyba że podłoga w mieszkaniu jest zbyt wysoka, ale ja miałem zupełnie odwrotny problem więc nie spodziewałbym się...

STRZ

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.megaman-axess.pun.pl www.cserwery.pun.pl www.telinf.pun.pl www.wanderofshinobi.pun.pl www.narutorpgarena.pun.pl