Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#16 2012-04-04 11:32:51

 BeataB

Użytkownik

Skąd: etap C kl VI
Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 27
Punktów :   

Re: nowy administrator

Kochani sąsiedzi bardzo sie cieszę z propozycji zamknięcia forum. Nie ma sprawy chetnie administratorowi forum podam  budynek i nr lokalu moge nawet przesłac skan odpowiedniej strony umowy.
Chciałabym napisać no chyba państwo moje pisanie odebrali moje pisanie jako niezadowolenie z pracy pana Łukasza. Do Pana Łukasz nic nie mam  znam go z kontaktów w innej nieruchomości  i jest ok. Natomiast moje zastrzeżenia sa do  firmy gdzie  pan Łukasz jest tylko pracownikiem.
Panie januszub jeśli zadał Pan sobie trud żeby skontaktowac sie z e wspolnota Banderii i okopowa to moze prosze sie skontaktować ze wspólnota Słonimskiego 5 to blisko przy dworcu gdańskim gdzie status pracował do niedawna. Oprócz róznych zastrzeżen do fimry mam również takie że, zatrudnia członków zarządów wspólnot w których administruje. Może prawnie jest to dopuszczalne ale moralnie  i etycznie nie do obrony. dla osób nie znających sie na stosunkach we wspólnocie pragnę wyjaśnic że, Zarząd wspólnoty ma za zadanie kontrolę firmy administrującej. I to Zarząd we wszystkich sytuacjach odpowiada za wszystko nie firma.

Offline

 

#17 2012-04-04 12:09:06

robert

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 85
Punktów :   

Re: nowy administrator

Z tego co czytałem to pan Łukasz wylądował na Banderii

Offline

 

#18 2012-04-12 23:23:57

STRZ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: nowy administrator

Ja też bardzo pozytywnie wspominam współpracę z Panem Łukaszem i zasmuciła mnie wieść o tym, że nas opuszcza. Firma jedno, pracownik drugie. Powrót Pana Łukasza byłby super . Ale ciekawe kto będzie z nami wobec tego pracował z nowej firmy... może będzie nieźle.

Niezależnie od tego, trzeba szybko zawiązać wspólnotę żebyśmy mogli decydować o takich punktach bez udziału Wujka Developerra

Offline

 

#19 2012-04-28 19:37:51

Alicja

Użytkownik

Call me!
Zarejestrowany: 2011-06-06
Posty: 117
Punktów :   

Re: nowy administrator

Kto jest naszym obecnym administratorem?

Ps czy wie ktos dlaczego wycinaja cale drzewa od Jana Pawla?

Offline

 

#20 2012-04-29 10:31:16

kazimierz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-05
Posty: 16
Punktów :   

Re: nowy administrator

wycinali tylko suche konary a że niektóre drzewa całkowicie uschły to nie było pewnie wyjścia,..

Offline

 

#21 2012-05-02 09:07:33

gordonek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-01
Posty: 70
Punktów :   

Re: nowy administrator

kazimierz napisał:

wycinali tylko suche konary a że niektóre drzewa całkowicie uschły to nie było pewnie wyjścia,..

Chyba nie koniecznie suche. Wczoraj padły 2 kolejne drzewa przy budynku 2 etapu - zielone.

Offline

 

#22 2012-05-04 17:10:45

Alicja

Użytkownik

Call me!
Zarejestrowany: 2011-06-06
Posty: 117
Punktów :   

Re: nowy administrator

Więc kto tym wszystkim teraz zarządza?

Offline

 

#23 2012-05-06 14:15:59

renard

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-21
Posty: 34
Punktów :   

Re: nowy administrator

Witam,

Bezdyskusyjnie powinniśmy się zorganizować, aby stworzyć własny zarząd.
Dzisiaj 100% zarządu nieruchomością został powierzony uchwałą przez dewelopera oraz jeden lub więcej wydzielonych lokali, nikt w administracji reprezentowanej przez Gepard, ani reprezentant dewelopera nie potrafił mi odpowiedzieć na pytanie , kto dokładnie powierzył zarząd firmie Gepard.
Zarządca jest wpisany przez dewelopera w akt notarialny i przynajmniej w moim przypadku nie miałem możliwości wykreślenia tego punktu a wcześniej nikt mnie nie poinformował o tym fakcie.
Wydaje mi się to trochę dziwne, że zarzadcę wpisuje się w akt notarialny, pozbawiając mieszkańców możliwości decyzji, dlatego ci co jeszcze nie podpisali mogą próbować wykreślić ten punkt z umowy notarialnej.
Mamy możliwość zmiany tego stanu rzeczy (100% zarządu Geparda), można przeprowadzić głosowanie na zasadzie jeden właściciel jeden głos, bez względu na większościowy udział dewelopera, musimy mieć jednak 20% udziałów  w nieruchomości wspólnej a boję się , że jeszcze takowej nie ma, trzeba więc jeszcze ze dwa tygodnie albo miesiąc poczekać aż więcej osób podpisze akty notarialne i wtedy zorganizować zebranie, na którym wybierzemy zarząd spośród mieszkańców wspólnoty.

Pozdrawiam

Offline

 

#24 2012-05-09 22:11:57

gaja071

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: nowy administrator

No właśnie. To jakiś absurd, aby firma zarządzająca wpisana była w akt notarialny.  Developer nie ma prawa wpisać w akt notarialny zarządcy. Nie zgadzajmy sie na to, bo z doswiadczenia moich znajomych wiem, że pózniej jest problem z usunięciem takiego wpisu. Jeżeli będą nas zmuszać do podpisania aktu z wpisem PZN Gepard, zwrócimy sią o pomoc prawną.
Poza tym dziwne jest, że nagle została zmieniona firma zarządzająca, tak naprawdę na chwilę przed powołaniem Wspólnoty.

Ostatnio edytowany przez gaja071 (2012-05-14 13:18:16)

Offline

 

#25 2012-09-08 16:01:33

 BeataB

Użytkownik

Skąd: etap C kl VI
Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 27
Punktów :   

Re: nowy administrator

W akt sie wpisuje zarząd powierzony dla firmy jeśli nie zarządza dewelooper.  renard masz racje możecie tak zrobic tylko musisz znależć osoby które juz podpisały akt notarialny. 10% udziałow żeby złożyc żadanie zwołania zebrania i pamiętać o tym że ta uchwała z racji że dotyczy zmiany sposobu zarzadzanie musi byc przeprowadzona w obecności notariusza. Jeśli ktoś chce sie tym zając mogę na priv podpowiedzic jak .
Warto próbować jak najszybciej poki nie zostanie podpisanych ponad 50 % aktów licząc udziałam

Offline

 

#26 2013-04-18 13:56:09

skyrobek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: nowy administrator

http://www.pzngepard.com.pl
strona do dzielenia się doświadczeniami na temat firmy Pana Kabali

Offline

 

#27 2013-05-19 10:53:42

pathos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-04
Posty: 26
Punktów :   -1 

Re: nowy administrator

I co z zakładaniem wspólnoty?

Offline

 

#28 2013-05-24 10:39:48

jenes

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 60
Punktów :   

Re: nowy administrator

pathos napisał:

I co z zakładaniem wspólnoty?

wspólnoty "Rydygiera 11" i "Rydygiera 11 a" już są założone - wspólnota tworzy się automatycznie wraz z wydzieleniem pierwszego lokalu.

Offline

 

#29 2013-08-16 20:18:03

sng

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 19
Punktów :   

Re: nowy administrator

No i "sąsiedzi" z wspólnoty mieszkaniowej "Zielone Zacisze V" odwołali Pana Kabalę i powołali zarząd właścicielski  http://www.pzngepard.com.pl/ , kto następny ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.speedwaygames10.pun.pl www.peugeot505.pun.pl www.mroczni-herosi.pun.pl www.trzepiecinska.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl