stonka69 - 2014-03-28 01:56:24

Szanowni Państwo,

9 kwietnia 2014  o godzinie 18 w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz przy ul. Słowackiego 6/8 odbędzie się posiedzenie Komisji Rady Dzielnicy ds. Planowania Przestrzennego. Tematem spotkania będzie Żoliborz Południowy. Bezpośrednio przed posiedzeniem odbędzie się terenowa wizja lokalna z udziałem radnych (godzina i miejsce rozpoczęcia wizji będzie podana wkrótce, należy założyć, że będzie to koło 16-16:30)

Celem posiedzenia jest przygotowanie Stanowiska Rady Dzielnicy w Sprawie Żoliborza Południowego, które w przyszłości ma służyć urzędnikom do podejmowania decyzji dotyczących dzielnicy. W posiedzeniu oprócz radnych wezmą udział: wiceburmistrz Żoliborza Witold Sielewicz, stosowni urzędnicy z urzędu dzielnicy, przedstawiciele urzędu miasta, przedstawiciele deweloperów oraz przedstawiciele mieszkańców Żoliborza Południowego.

Przewodniczący komisji, pan Adam Buława, poprosił nas o przedstawienie głównych tematów, które zdaniem mieszkańców powinny być przedyskutowane podczas komisji i z których konkluzje zostaną umieszczone w stanowisku. Po konsultacjach z mieszkańcami, w dniu 27 marca przekazaliśmy radnemu poniższy list.

Biorąc pod uwagę urągający nie tylko żoliborskim, ale po prostu warszawskim standardom stan naszej, powstającej dzielnicy (brak komunikacji miejskiej, terenów rekreacyjnych i sportowych, szkoły, przedszkola, miejsc parkingowych, stacji Veturilo), zachęcam do dołączenia do naszej grupy i wzięcia udziału w sesji (są one otwarte dla mieszkańców). Nie jest naszym celem robienie wiecu, ale raczej merytoryczna dyskusja z radnymi i urzędnikami, w przededniu wyborów samorządowych, na temat przyszłości okolic ulic Rydygiera, Przasnyskiej i Krasińskiego.Dlatego też osoby zainteresowane wzięciem udziału proszę o przesłanie wiadomości na adres zoli(małpa)zoliborzpoludniowy.pl (pomoże to dostosować sesję organizacyjnie). Jeśli macie Państwo jakieś inne uwagi, które chcielibyście, żeby zostały przekazane komisji, to proszę o przesłanie na ten sam adres.

Jednocześnie zachęcam do polubienia fanpage'a Żoliborz Południowy na Facbooku - tam będę umieszczał informacje na temat postępów w rzeczonej sprawie.

Michał Kostrzewa
wspólnota mieszkaniowa Rydygiera 15A

PS. Poszukuję kogoś, kto dobrze ogarnia WordPressa do pomocy przy stronie http://www.ZoliborzPoludniowy.pl

shaiya kler dlaczego wis drewniane kolczyki farby honda nsr 50 numery tel i zdjęcia do ładnych chłopaków jak przeniesc lvl pou na inne pou