baton - 2013-09-12 05:58:06

Jestem prawie zdecydowany na zakup (na razie rezerwację) mieszkania na osiedlu Zielony Żoliborz. Rozważam budynek A lub D (C raczej nie, ponieważ wybór mieszkań jest niewielki). Interesuje mnie duże mieszkanie (ponad 80m2). W związku z tym mam kilka pytań do Szanownych forumowiczów.

Które mieszkania (w którym miejscu) w tych budynkach są najkorzystniejsze pod względem usytuowania. Będę decydował się raczej na 6 piętro, ale interesują mnie takie parametry jak: hałas, widok z okna, potencjalna nowa zabudowa za oknem, widok do kuchni sąsiada ;-) , oświetlenie mieszkania, etc. Wybór jest dość spory, zaledwie kilka mieszkań na 6 piętrze jest sprzedanych, więc chciałbym się przyłożyć do decyzji, żeby potem nie żałować... Układy większych mieszkań wydają się bardzo ustawne, dodatkowo 2 balkony... wygląda to bardzo fajnie...

Na koniec rzecz najważniejsza w dzisiejszych czasach jaką jest cena. Jak wygląda cena wyjściowa za m2 w przypadku większego mieszkania? Ile można uzyskać rabatu? Jestem gotów zapłacić maksymalnie 8 000pln za metr kwadratowy, pytanie czy zejdą mi do takiej ceny przy metrażu rzędu 100-120 i 6 piętrze? Uważam że więcej nie warto , ponieważ za niewiele wyższą kwotę jestem w stanie kupić mieszkanie w 19 dzielnicy, a jest ona na pewno budowana w wyższym standardzie i lokalizacyjnie lepiej usytuowana niż Zielony Żoliborz.

Co byście radzili?

pathos - 2013-09-17 09:56:25

19 dzielnica w wyższym standardzie???Te spękane ściany,ruszające się barierki,balkony szerokości 30 cm,klatki schodowe wykończone jak szpitalny korytarz?To lepiej kupuj tam.W naszych slumsach nie warto.

warunki naturalne ameryki sprawdzian www.tnkserwer.pun.pl router ws 50 www.kank.pun.pl zarowki h7 jakie wybrac golf forum